Previous
Next
 • COIFFANCE COULEUR PAPILLON :

  Boja e pare per floket e cila eshte e pasuruar me vajra aragani dhe tamanu.

  COIFFANCE COULEUR PAPILLON
 • COIFFANCE COLOR CONCEPT CARE :

  Boja e pare e personalizuar tone-on-tone fale 6 vajrave te bukurise.

  COIFFANCE COLOR CONCEPT CARE
 • COIFFANCE DECO :

  Per bjonde me drite,radiante dhe tepër fine.

  COIFFANCE DECO
 • COIFFANCE COLOR BOOSTER :

  Ri-kolorim ose Riforcim I ngjyres ,trajtimi I pare kozmetik I ketij lloji me vajra te kamelias dhe te makadami per nje ngjyre radiante.

  COIFFANCE COLOR BOOSTER
 • COIFFANCE TECHNIC :

  Nje linje e evcante specifike dhe precize .

  COIFFANCE TECHNIC
 • COIFFANCE PERM CRISTAL :

  Permanenti I parë me aromëe te këndshme dhe parfum subtil për kacurrela brilante dhe të mirë-strukturuara.

  COIFFANCE PERM CRISTAL

Nëse jeni një stilues profesionist dhe dëshironi të mësoni më shumë mbi markën Coiffance, ju lutemi na kontaktoni.

x
pname

Product was successfully added to your shopping cart.

« Continue shopping
Checkout »
x
Error

huston we have a problem

« Continue shopping